NELER YAPARIZ
SES KAYDI
Kaydetmek istediğiniz enstruman yada vokallerinizi uygun mikrofonlarla, doğru mikrofonlama teknikleriyle kaliteli converterlar aracılığı ile dijital ortama kaydediyoruz.
EDITING
Kayıt esnasında müzisyen veya teknik aksaklıklardan doğan hataları görüp düzeltme işlemi uyguluyoruz. Edit bir şarkının en önemli halkasından biridir.
MIXING
Kayıtlarını aldığınız şarkıların uygun bir ses dengesi içerisinde duyulmasını ve efektlendirmesini profesyonel bir yaklaşım ile gerçekleştiriyoruz.
MASTERING
Kayıt, edit ve miksi bitmiş şarkılarınızı uygun platformlar için doğru seviyelerde ve doğru sound da işleyip yayınlanmasını sağlıyoruz.
ONLINE MIXING
Şarkılarınızın kanallarını online olarak gönderip mixinizi yaptırabilirsiniz.
ONLINE MASTERING
Mastering için hazır parçalarınızı mail yoluyla uygun seviyede gönderin 1 gün içinde parçanızı tamamlayalım.
ALBÜM-SINGLE YAYINLAMA
Üretmiş olduğunuz albüm veya singlelarınızı 100 üzerinde dijital platformlarda yayına alalım. Ayrıca demo olarak elinizde bulunan şarkılarınızı bize gönderin, yeterli seviyede bulduğumuz şarkılarınızın kayıt aşamasından yayınlanma aşamasına kadar olan süreci birlikte kat ederek tüm dijital platformlarda yayınlanmasını sağlayalım.
DİJİTAL İÇERİK
Youtube, spotify vb tüm dijital platformlar için üretmek istediğiniz, podcastlerinizi ve diğer projelerinizi ses yalıtımlı odada ve kaliteli mikrofonlar aracılığıyla kayıt imkanı sağlayıp, yayınlanacak düzeyde teslim etmek.
MÜZIĞİNİZE PROFESYONEL DOKUNUŞLAR
Kaydetmek istediğiniz şarkınızın canlı enstruman bölümlerini alanında uzman müzisyenlerin dokunuşlarıyla tamamlıyoruz.
İLETİŞİM 
Kadıköy/İSTANBUL
(+90) 530 876 70 95
(+90) 544 212 65 10
recordium@gmail.com
Kayıtlarında yer aldıklarımız...
 
Hakkımızda
Biz 
Recordium 2008 yılında Kadıköy de Serkan ve Ertuğrul Biber kardeşler tarafından kurulmuştur. Uzun süre prova ve kayıt alanında birçok müzisyen ve sanatçıyla birlikte çalışma imkanı bulmuştur. 
Galeri
Bu websitesi Site Kur ile oluşturulmuştur.